Az ősszel megérkezett a várva-várt, hagyományos őszi vetélkedő is az SNI-tagozatra.

Különféle érdekes feladatokkal birkózhattak meg a gyerekek ezen a szombat délutánon állomásról-állomásra haladva. Amíg az egyik csapat diókat keresett egy tanteremben, hogy azokat feltörve egy összerakható mondat szavaira bukkanjanak, addig egy másik osztály egy hosszú csővel igyekezett a saját dióit fonott kosarakba juttatni bekötött szemmel. Kihívás volt gördeszkára hasalva összeszedni az őszi terméseket, a projektoros tankockás rejtvény pedig, amely a Tücsök és a hangya meséjét dolgozta fel, igazi újdonság. Akinek pedig nem volt kedve a sportos feladatokhoz, minden teremben talált korosztályának megfelelő szellemi kihívást. Természetesen a végén a jutalom sem maradt el: édességet, ugróköteleket kaptak a diákok.  Aki itt volt, mindenki úgy érezte: érdemes volt iskolába jönni ezen a szombat délelőttön!

Sárai Krisztina

gyógypedagógus