Utolsó foglalkozásához érkezett a Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium „Nyitva van az Arany-kapu” programsorozata.

Ebből az alkalomból a leendő első osztályos tanító nénik várták sok szeretettel és játékos feladatokkal a nagycsoportos óvodásokat és szüleiket. A matematika és az anyanyelv segítségével kalandoztak a tudás birodalmában. Sok-sok érdekes, vidám feladaton keresztül jutottak el a Tudás várához. Ki kíváncsian, ki érdeklődve, ki sokat jelentkezve figyelte az eseményeket és vett részt a különleges délutáni foglalkozáson.

Remélhetőleg közülük sokan fogják majd várni szeptemberben az iskolakezdést is ilyen lelkesen!

Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium